2.2.17

Звільніть своє життя від непотрібних речей
1. Забудьте про потреби завжди доводити свою правоту. 

Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву прекрасних стосунків, завдаючи біль і створюючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте. 2. Відпустіть контроль. 

Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами — ситуації, події, людей тощо. Чи то рідні і близькі, колеги або незнайомці на вулиці — просто дозвольте їм бути такими, якими вони є. 

3. Відпустіть почуття провини. 

Забудьте про потреби звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, за те, що ви відчуваєте або не відчуваєте. Перестаньте витрачати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя. 

4. Зупиніть негативну розмову з собою. 

Як багато людей наносять шкоду собі, тільки тому, що дозволяють негативним думкам і емоціям керувати їхнім життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви кращі і здатні на більше, ніж вважаєте насправді. 

5. Забудьте про постійну потребу скаржитися на безліч речей — народ, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. 

Ніхто не може зробити вас нещасними, жодна ситуація не може вас засмутити. Не ситуація викликає у вас ті чи інші почуття. 

6. Відмовтеся від критики. 

Перестаньте критикувати людей, які інші від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні. 

7. Забудьте про потребу справити враження на інших. 

Перестаньте прикидатися і бути тим, ким ви не є насправді. Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє істинне Я. 

8. Перестаньте чинити опір змінам. 

Зміни — це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А у пункт Б. Зміни допомагають змінювати і наше життя, і життя оточуючих на краще. 

9. Не ставте ярлики. 

Перестаньте ставити ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або яких просто не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому. 

10. Відпустіть минуле. 

Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж сучасне, і майбутнє трохи лякає. Але вам необхідно прийняти той факт, що сьогодні — це все, що у вас є. 

11. Забудьте про страхи. 

Страх — це всього лише ілюзія, його не існує — ви його створили. Все це у вашому розумі. Змініть своє внутрішнє ставлення — і зовнішнє стане на свої місця. 

12. Перестаньте виправдовуватися. 

Найчастіше ми обмежуємо себе через безліч виправдань. 

13. Перестаньте проживати життя очікуваннями інших людей. 

Занадто багато людей живуть життям, яке їм не належить, тільки щоб жити. Вони живуть своїм життям відповідно до того, що інші вважають кращим для них, вони роблять те, що від них очікують їхні батьки, друзі, вчителі, уряд і суспільство. Вони ігнорують свій внутрішній голос, внутрішнє покликання. 

Вони настільки зайняті реалізацією очікувань інших людей, що втрачають контроль над своїм життям. Вони забувають, що приносить їм щастя, чого вони хочуть насправді... і зрештою вони забувають про себе. 

У вас одне життя. Воно відбувається прямо тут і зараз. Живіть так, як хочете, слухайте свій внутрішній голос і не дозволяйте думкам інших людей відволікати вас від вашого шляху.


Источник:m.vk.com/most_brain

Немає коментарів:

Дописати коментар